Stel je pakket samen

Wij rekenen per online slager uit wat je hele bestelling kost, inclusief bezorgkosten.

Goedkoopst voor je hele pakket: Meat For More, € 49,08Bekijk →

Je pakket (6)

  • Ribeye
    g
  • Varkenshaas
    g
  • Kipfilet
    g
  • Hamburger
    g
  • Varkensschnitzel
    g
  • Worst
    g

Complete bestellingen

Deze slagers voeren álle 6 producten. Gesorteerd op totaalprijs.

Meat For More

▼ Goedkoopst
€ 49,08
incl. bezorging
  • Ribeye · 480 g
    € 12,47
    indicatief · € 25,99/kg
    Werkelijke verpakkingen
    1× 1 kg = € 25,99 / 1 kg
  • Varkenshaas · 480 g
    € 7,67
    indicatief · € 15,99/kg
    Werkelijke verpakkingen
    1× 1 kg = € 15,99 / 1 kg
  • Kipfilet · 480 g
    € 4,07
    indicatief · € 8,49/kg
    Werkelijke verpakkingen
    1× 1 kg = € 8,49 / 1 kg
  • Hamburger · 480 g
    € 6,50
    indicatief · € 13,55/kg
    Werkelijke verpakkingen
    5× 110 g = € 7,45 / 550 g
  • Varkensschnitzel · 400 g
    € 3,59
    indicatief · € 8,99/kg
    Werkelijke verpakkingen
    1× 1 kg = € 8,99 / 1 kg
  • Worst · 400 g
    € 4,79
    indicatief · € 11,98/kg
    Werkelijke verpakkingen
    1× 500 g = € 5,99 / 500 g
  • Bezorgkosten€ 9,99

Internetslagerij

€ 60,82
incl. bezorging
  • Ribeye · 480 g
    € 16,08
    indicatief · € 33,50/kg
    Werkelijke verpakkingen
    1× 500 g = € 16,75 / 500 g
  • Varkenshaas · 480 g
    € 9,48
    indicatief · € 19,75/kg
    Werkelijke verpakkingen
    3× 180 g = € 11,25 / 540 g
  • Kipfilet · 480 g
    € 6,48
    indicatief · € 13,50/kg
    Werkelijke verpakkingen
    1× 500 g = € 6,75 / 500 g
  • Hamburger · 480 g
    € 9,60
    indicatief · € 20,00/kg
    Werkelijke verpakkingen
    4× 150 g = € 12,00 / 600 g
  • Varkensschnitzel · 400 g
    € 5,90
    indicatief · € 14,75/kg
    Werkelijke verpakkingen
    2× 200 g = € 5,90 / 400 g
  • Worst · 400 g
    € 3,33
    indicatief · € 8,33/kg
    Werkelijke verpakkingen
    2× 200 g = € 6,50 / 400 g
  • Bezorgkosten€ 9,95

BBQuality

€ 65,79
incl. bezorging
  • Ribeye · 480 g
    € 22,80
    indicatief · € 47,52/kg
    Werkelijke verpakkingen
    2× 250 g = € 23,76 / 500 g
  • Varkenshaas · 480 g
    € 10,80
    indicatief · € 22,50/kg
    Werkelijke verpakkingen
    3× 200 g = € 13,50 / 600 g
  • Kipfilet · 480 g
    € 9,21
    indicatief · € 19,20/kg
    Werkelijke verpakkingen
    2× 250 g = € 10,70 / 500 g
  • Hamburger · 480 g
    € 2,19
    indicatief · € 4,58/kg
    Werkelijke verpakkingen
    1× 1,2 kg = € 5,50 / 1,2 kg
  • Varkensschnitzel · 400 g
    € 5,60
    indicatief · € 14,00/kg
    Werkelijke verpakkingen
    1× 400 g = € 6,50 / 400 g
  • Worst · 400 g
    € 5,20
    indicatief · € 13,00/kg
    Werkelijke verpakkingen
    2× 250 g = € 6,50 / 500 g
  • Bezorgkosten€ 9,99

Butchery

€ 82,18
incl. bezorging
  • Ribeye · 480 g
    € 27,28
    indicatief · € 56,84/kg
    Werkelijke verpakkingen
    2× 263 g = € 29,90 / 526 g
  • Varkenshaas · 480 g
    € 9,59
    indicatief · € 19,98/kg
    Werkelijke verpakkingen
    2× 275 g = € 17,98 / 550 g
  • Kipfilet · 480 g
    € 11,10
    indicatief · € 23,14/kg
    Werkelijke verpakkingen
    1× 100 g + 1× 380 g = € 19,98 / 480 g
  • Hamburger · 480 g
    € 10,18
    indicatief · € 21,21/kg
    Werkelijke verpakkingen
    1× 280 g + 1× 200 g = € 10,93 / 480 g
  • Varkensschnitzel · 400 g
    € 8,14
    indicatief · € 20,36/kg
    Werkelijke verpakkingen
    2× 250 g = € 10,18 / 500 g
  • Worst · 400 g
    € 5,94
    indicatief · € 14,85/kg
    Werkelijke verpakkingen
    1× 400 g = € 5,94 / 400 g
  • Bezorgkosten€ 9,95

Onvolledige slagers

Deze slagers missen één of meer producten uit je pakket.

Beef & Steak

€ 51,02 voor wat ze wél hebben

mist: Varkensschnitzel

BBQ Experience Center

€ 65,97 voor wat ze wél hebben

mist: Varkenshaas, Kipfilet, Varkensschnitzel

Prijzen zijn indicatief, omgerekend naar prijs per kilo op basis van het door jou gevraagde gewicht.

Bezorgkosten volgens opgave van de shop. Controleer ze altijd in de winkelwagen van de slager.

Prijzen gecheckt op 4 oktober 2026. De prijs in de winkel van de slager is altijd leidend.