Dry-aged Côte de boeuf prijs per kilo

Vergelijk de actuele prijzen van Dry-aged côte de boeuf bij 2 Nederlandse online slagers, omgerekend naar prijs per kilo. Zo vind je in één oogopslag waar Dry-aged côte de boeuf vandaag het goedkoopst is.

Vanaf€ 62,60/kg3 aanbiedingen van 2 slagers · 1 oktober 2026 · laagste 105,7% duurder dan gisteren

Sorteren: Prijs/kg, laag → hoog

Côte de boeuf aanbiedingen

▼ Laagste €/kg Dry aged cote de boeuf Blonde Aquitaine (1100~1200g)
€ 62,60/kg
±1,15 kg · € 71,99

Dry aged cote de boeuf Blonde Aquitaine (1100~1200g)

ButcheryDry-aged
Bekijk bij Butchery ↗ Prijshistorie bekijken
Dry Aged Côte de Boeuf
€ 81,54/kg
325 g · € 26,50

Dry Aged Côte de Boeuf

BBQualityDry-aged
Bekijk bij BBQuality ↗ Prijshistorie bekijken
Dry aged cote de boeuf Rubia Gallega (500~600g)
€ 98,16/kg
±550 g · € 53,99

Dry aged cote de boeuf Rubia Gallega (500~600g)

ButcheryDry-aged
Bekijk bij Butchery ↗ Prijshistorie bekijken

Waar is dry-aged côte de boeuf het goedkoopst?

De laagste kiloprijs is vandaag €62,60/kg, bij Butchery. Dat is de goedkoopste van 3 aanbiedingen die we op 1 oktober 2026 hebben gemeten; kijk ook naar het gewicht, want een goedkope kiloprijs zit vaak op een groot pakket.

Wat kost côte de boeuf gemiddeld per kilo?

Gemiddeld betaal je €81 per kilo voor dry-aged côte de boeuf. De goedkoopste is €62,60, bij Butchery. Een groot pakket is per kilo vaak goedkoper dan een klein pakje.

Gemiddeld
€ 80,77/kg
Goedkoopste
€ 62,60/kg

Veelgestelde vragen over dry-aged côte de boeuf

Wat kost dry-aged côte de boeuf per kilo?
Dry-aged côte de boeuf vanaf €62,60/kg bij Butchery. Gemiddeld betaal je €81/kg. Gemeten op 1 oktober 2026 over 3 aanbiedingen bij 2 Nederlandse online slagers.
Wordt dry-aged côte de boeuf duurder of goedkoper?
De laagste kiloprijs voor dry-aged côte de boeuf is sinds de vorige meting 105,7% gestegen. We meten elke nacht en bewaren de uitslag, dus op elke productpagina staat het volledige prijsverloop sinds we die slager volgen.
Waarom verschillen de prijzen van dry-aged côte de boeuf zo sterk?
Zonder de uitschieters is de duurste dry-aged côte de boeuf ongeveer 2 keer zo duur per kilo als de goedkoopste. Dat verschil zit vooral in de verpakkingsgrootte: een groot pakket is per kilo vaak goedkoper dan een klein pakje. Deze pagina toont alleen het dry-aged-aanbod, zodat je appels met appels vergelijkt.
Hoe vergelijken jullie de prijzen?
We halen elke nacht de actuele prijzen op bij 2 Nederlandse online slagers en rekenen elk pakket om naar prijs per kilo. Zo is een steak van 200 gram eerlijk te vergelijken met een pakket van een kilo, precies het verschil dat webshops onvergelijkbaar maakt.
Zijn dit de definitieve prijzen?
Deze prijzen zijn gemeten op 1 oktober 2026. De prijs in de winkelwagen van de slager is altijd leidend, en verzendkosten verschillen per shop. Reken die mee bij kleine bestellingen.