Wagyu T-bone prijs per kilo
Vergelijk de actuele prijzen van Wagyu t-bone bij 2 Nederlandse online slagers, omgerekend naar prijs per kilo. Zo vind je in één oogopslag waar Wagyu t-bone vandaag het goedkoopst is.
Vanaf€ 149,32/kg4 aanbiedingen van 2 slagers · 1 oktober 2026 · laagste 12,4% goedkoper dan gisteren
Sorteren: Prijs/kg, laag → hoog
T-bone aanbiedingen
▼ Laagste €/kg 

€ 149,32/kg
±750 g · € 111,99
Cote a los Australisch Wagyu BMS 8+ (700~800g)
ButcheryWagyu
Bekijk bij Butchery ↗ Prijshistorie bekijken 
€ 158,81/kg
±850 g · € 134,99
T bone Australisch Wagyu BMS 8+ (800~900g)
ButcheryWagyu
Bekijk bij Butchery ↗ Prijshistorie bekijken 
€ 167,61/kg
±1,05 kg · € 175,99
Porterhouse Australisch Wagyu BMS 8+ (1000~1100g)
ButcheryWagyu
Bekijk bij Butchery ↗ Prijshistorie bekijken 
€ 170,52/kg
950 g · € 161,99
Wagyu A5 T-Bone Steak
Beef & SteakWagyu
Bekijk bij Beef & Steak ↗ Prijshistorie bekijken Waar is wagyu t-bone het goedkoopst?
De laagste kiloprijs is vandaag €149,32/kg, bij Butchery. Dat is de goedkoopste van 4 aanbiedingen die we op 1 oktober 2026 hebben gemeten; kijk ook naar het gewicht, want een goedkope kiloprijs zit vaak op een groot pakket.
Wat kost t-bone gemiddeld per kilo?
Gemiddeld betaal je €163 per kilo voor wagyu t-bone. De goedkoopste is €149,32, bij Butchery. Een groot pakket is per kilo vaak goedkoper dan een klein pakje.
- Gemiddeld
- € 163,21/kg
- Goedkoopste
- € 149,32/kg
Veelgestelde vragen over wagyu t-bone
- Wat kost wagyu t-bone per kilo?
- Wagyu t-bone vanaf €149,32/kg bij Butchery. Gemiddeld betaal je €163/kg. Gemeten op 1 oktober 2026 over 4 aanbiedingen bij 2 Nederlandse online slagers.
- Wordt wagyu t-bone duurder of goedkoper?
- De laagste kiloprijs voor wagyu t-bone is sinds de vorige meting 12,4% gedaald. We meten elke nacht en bewaren de uitslag, dus op elke productpagina staat het volledige prijsverloop sinds we die slager volgen.
- Waarom verschillen de prijzen van wagyu t-bone zo sterk?
- Zonder de uitschieters is de duurste wagyu t-bone ongeveer 2 keer zo duur per kilo als de goedkoopste. Dat verschil zit vooral in de verpakkingsgrootte: een groot pakket is per kilo vaak goedkoper dan een klein pakje. Deze pagina toont alleen het wagyu-aanbod, zodat je appels met appels vergelijkt.
- Hoe vergelijken jullie de prijzen?
- We halen elke nacht de actuele prijzen op bij 2 Nederlandse online slagers en rekenen elk pakket om naar prijs per kilo. Zo is een steak van 200 gram eerlijk te vergelijken met een pakket van een kilo, precies het verschil dat webshops onvergelijkbaar maakt.
- Zijn dit de definitieve prijzen?
- Deze prijzen zijn gemeten op 1 oktober 2026. De prijs in de winkelwagen van de slager is altijd leidend, en verzendkosten verschillen per shop. Reken die mee bij kleine bestellingen.